Meniu Uždaryti

Pagrindinis

Dropshipping tiekėjai

Ar ieškote įvairiausių tiekėjų kurie dirbtų ,,Dropshippingo principu“ ? Mes esame atrinkę iš įvairiausių šalių, įvairiausius tiekėjus. Visoje pasiūloje rasite daugiau nei 100 tiekėjų. Dauguma tiekėjų yra iš Europos šalių, tokių kaip Lietuva, Lenkija, Anglija, Vokietija. Kiti tiekėjai yra iš JAV, Turkijos , Kinijos. Dauguma tiekėjų gali pasiūlyti jums labai geras kainas. Taip pat rasite įvairiausių kategorijų tiekėjų. Vieni gali tiekti sporto reikmenis, produkciją vaikams, automobilio dalis, namų apyvokos prekes, bei kitos sritys.

Dropshipping tiekėjai
Dropshipping tiekėjai

Kas yra DropShippingas?

Dropshippingas tai yra vienas iš naujausių verslo modelių rinkoje. Dauguma pasaulio parduotuvių dirba su tokiu principu. Ši veikla pradeda plisti jau ir Lietuvoje. Tai veikla, kuomet didmenininkų produkciją pardavėja kiti prekiautojai, kurie tų prekių net nemato, arba neturi savo asortimente. Tai galime pavadinti kaip tarpininkavimu tarp gamintojo ir vartotojo. Norint pradėti dropshippinti jums reikia susikurti internetinę parduotuvę, ir susirasti tinkamą tiekėją, o tuomet įkelti visą produkciją. Dirbdami dropshippingu jums reikės tik nusistatyti norimą antkainį, kad pardavus prekę, jums liktų tam tikras procentas. Tai reiškia, kad jūs parduodate produkciją, kurios neturite.

Kodėl verta įsigyti tiekėjų kontaktus?

Lengva pradžia

Kuomet pradedate prekiauti jums nereikės investuoti į prekes, kadangi jūs galėsite jomis prekiauti, net nematydami jų.

Platus pasirinkimas

Įvairiausių šalių pasirinkimas

Populiarios prekės

Sąrašuose rasite galybę tiekėjų, kurie galės pasiūlyti skirtingų nišų prekes.

Turite klausimų?

Galime išrašyti sąskaitą faktūrą, po apmokėjimo jums reikia susisiekti su mumis.

Dažniausiai mūsų siūlomi tiekėjai, nepaliks jokios reklamos siųsdami tiesiai jūsų klientui.

Beveik visi tiekėjai siunčia prekes į Lietuvą, tad dėl to nekils jokių problemų.

Tiekėją galime rasti pagal jūsų pageidavimą. Dažniausiai padedame surasti tiekėją didmeninei prekybai, o ne dropshippingui. 

Jums reikia susirasti norimą tiekėją, ir tuomet susitarti dėl bendradarbiavimo, kad gautumėte XML failus, arba prisijungimus. Ir tuomet sukelti visas prekes į savo parduotuvę.